Rotary Switch 3 Postion 690V 63A 2 Pole 8 Terminal YMW26-63/2 Universal Switch
★★★★★ 4.7 61 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by wintersediting.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Industrial SwitchesswitchIndustrial Switches / Limit SwitchesRotary Switch 3 Postion 690V 63A 2 Pole 8 Terminal YMW26-63/2 Universal Switch Changeover Cam Main Switch Silver Contact X 1Pcs
  • Industrial Switches
  • switch
Item Weight 12.3 ounces
Manufacturer WCRARMCEO
Item model number WCRARMCEO
Batteries required No
Product Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
61 ratings | 25 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (52)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (6)